Başkan Lokman Ertürk, kapı kapı dolaşıyor...

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri için kapı kapı dolaşıyor. Çalışmalarını 7/24 esasına göre Ak Parti İlçe Başkanlığı ile koordineli şekilde yürüten Ertürk, 36 bin 130 seçmeni bulunan Kahramankazan’da 25 bine yakın seçmenle buluştu.

Başkan Lokman Ertürk, kapı kapı dolaşıyor...
Başkan Lokman Ertürk, kapı kapı dolaşıyor...
Bu içerik 277 kez okundu.

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimler için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 

Gece gündüz demeden

Ertürk, seçime sayılı günler kala ilçedeki tüm kesimlerle bir araya geliyor. Ak Parti Kahramankazan İlçe Başkanlığı ile koordineli şekilde yürüttüğü çalışmaları doğrultusunda ilçedeki hemşehri dernekleri, sivil toplum örgütleri, işçiler, esnaflar, iş adamları, ev hanımları, öğrenciler başta olmak üzere gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine toplumun tüm kesimleriyle buluşuyor. Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşan Ertürk, Çorumlusundan Diyarbakırlısına, Artvinlisinden Yozgatlısına, Edirnelisinden Karslısına kadar tüm vatandaşların kapılarını çalıyor. 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdüren Ertürk, iftar ve sahur vakitlerinde çalışmalarını sürdürüyor.

25 bin seçmenle buluştu

Ertürk, 53 bine yakın nüfusa sahip olan ve 36 bin 130 seçmeni bulunan Kahramankazan’da, yaklaşık 25 bin seçmenle buluştu. 

Ertürk, seçim yasakları başlamadan önce kalan 11 bin civarında seçmenle de bir araya gelmeyi hedefliyor. Ertürk, ziyaretleri sırasında Ak Parti’ye üye olmak isteyen vatandaşlara rozetlerini takarak, üye kayıtlarını yapıyor. Ertürk, seçimlerde vatandaşların neden AK Parti'ye ve Cumhur İttifakı'na oy vermesi gerektiğini anlatıyor.

Vakit Türkiye vaktidir

Başkan Ertürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, milli birlik ve beraberliği açısından kritik bir süreçten geçtiğini belirterek, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin bu açıdan hayati öneme sahip olduğunu kaydetti. Ertürk, şöyle konuştu:"24 Haziran'a kadar girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız, toplumun tüm kesimleriyle kucaklaşmış olacağız. Ziyaretlerimizde yalnızca aziz milletimizin değil, aynı zamanda İslam Alemi'nin ve mazlum milletlerin de umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ve onun lideri olduğu AK Parti'yi ve Cumhur İttifakı'nı desteklemeleri gerektiğini anlatıyoruz. Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak için, istikrarın, kalkınmanın ve şahlanışın devamı için, güçlü hükümet, güçlü Meclis, güçlü Türkiye için AK Parti ve Cumhur İttifakı'nı destekleyin. Nasıl ki Gezi'de, 17-25 Aralık'ta ve 

15 Temmuz'da sahip çıktığımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a 24 Haziran'da da sahip çıkacağız. 2002'de çıktığımız bu kutlu yolculuk, inşallah 24 Haziran'da daha da güçlenerek devam edecek. Vakit Türkiye vaktidir."  

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Op.Dr. Tufan Ergenç:
Op.Dr. Tufan Ergenç: "Obezite Yaşlandırıyor"
Kura neden müdahale edilmiyor?... (Esfender KORKMAZ)
Kura neden müdahale edilmiyor?... (Esfender KORKMAZ)