Diriliş Ertuğrul Final 121.bölüm fragmanı

Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 121.bölüm fragmanı yayınlandı. Sezon finali ile yine herkesi şaşırtacak olacak Diriliş Ertuğrul'da büyük sürprizler var...

Diriliş Ertuğrul Final 121.bölüm fragmanı
Diriliş Ertuğrul Final 121.bölüm fragmanı
Bu içerik 636 kez okundu.

TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ekranlara geliyor. Son bölümün ardından yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 121.bölüm fragmanı ekranlarda yerini aldı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? "Gök yeleli atlarımızla, ufukları aşana dek gün doğumundan, gün batımına Allah'ın adaletini yayana dek durmayacağız." diyen Ertuğrul yeni sezon için savaş sinyallerini verdi. İşte Diriliş'in yeni bölüm tanıtımı ve detayları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 121.BÖLÜM SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul 6 Haziran çarşamba günü TRT 1 ekranlarında.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? TAHMİNLER...

Noyan, Ertuğrul Bey'i elinden kaçırdı. İntikam için tez Alongaya'ya haber verdi. Lakin Alongaya'ya haber gelmeden Osman'ı öldürmeye çalışıyor. Fakat Osman ölmeyecek çünkü yaptıkları hain planlar yerini bulmayacak.

Sultan Gıyaseddin Günalp'i Konya'ya çağırıyor. Sebebi ise Moğol belasına karşı tedbir almak. Fakat Günalp Konya'ya gideceği sırada Eynece ve Karamış tarafından pusuya düşürülecek. Alongaya'nın Günalp'e bakışı her şeyi açıklıyor.

"Gök yeleli atlarımızla, ufukları aşana dek gün doğumundan, gün batımına Allah'ın adaletini yayana dek durmayacağız." diyen Ertuğrul yeni sezon için savaş sinyallerini verdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı