En Son Teknoloji İlaçlama Hizmetleri

Böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız sunduğu bu hizmeti oldukça profesyonel ve teknolojinin tüm imkânlarından faydalanılarak sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetin sağlık açısından en denli önemli olduğunun bilincinde bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

En Son Teknoloji İlaçlama Hizmetleri
En Son Teknoloji İlaçlama Hizmetleri
Bu içerik 196 kez okundu.

Böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız sunduğu bu hizmeti oldukça profesyonel ve teknolojinin tüm imkânlarından faydalanılarak sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetin sağlık açısından en denli önemli olduğunun bilincinde bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Bu sebeple sahip olduğumuz en son teknoloji ürünün cihaz ve ilaçlama ürünleri ile alanında deneyimli ev eğitimli personel kadromuz ile birlikte birbirinden farklı böcek türleri için geliştirilmiş ilaçlama teknik ve yöntemlerini ihtiyaç duyduğunuz her an sunmaktayız.

Böcek ve diğer zararlı canlıların ilaçlanması konusu sağlık ve güvenlik anlamında oldukça önemli olduğu için bize hangi saatte başvurursanız başvurun ekiplerimiz en kısa sürede hizmet sunmak için hazır olacaktır. Çünkü böcek ve diğer zararlı canlılar ile ilgili sorunlar ihmal edilemeyecek kadar önemlidir.

Ücretsiz Böcek Ekspertiz Hizmeti

Metkim ilaçlama olarak sunduğumuz hizmetin kalitesini ve niteliğini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman yenilikçi hizmet anlayışı sunmaktayız. Bu yenilikçi hizmet anlayışlarından biride böcek ilaçlama hizmetinin sunmanda önce profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirdiğimiz böcek ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ilaçlanması gereken böcek ve haşerenin türü, yoğunluğu ve kullanılması gereken ilaçlama ürün ve ekipmanlar belirlenmektedir. Çünkü farklı türde farklı böceklerle şekilleri daha etkili ve kesin sonuç vermektedir. Bu hizmeti böcek türleri ve ilaçlama konusunda deneyimli ve eğitimli personellerimiz yerine getirmektedir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Firmamız böcek ilaçlama hizmetinin yanında çeşitli haşerelerin ilaçlanması ve pire ilaçlama gibi hizmetleri de profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Her böceğin etkisi ve etki alanı farklı olduğundan kullandığımız böcek ve haşere ilaçlama yöntemleri de farklılık göstermektedir. Kullandığımız böcek ilaçlama yöntemleri ise şu şekildedir;  sıvı jel, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve kemirgenler için kurulan kemirgen istasyonları uygulamalarıdır.

Sıvı jel yöntemi en çok kullandığımız ilaçlama yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu yöntemle evlerin tamamen kapatılmasına gerek kalmadan sunulmaktadır. Bu yöntemde böcekler jel ile temas ettiklerinde ilaç hemen etkisini göstermemektedir. Böcekler yuvalarına gittiklerinde ise jel diğer böceklere de geçmektedir. Bu sayede yuvadaki tüm böceklere bir anda bulaşan jel daha sonra etkisini toplu bir şekilde göstermektedir. İnsanlara herhangi bir zararlı etkisi olmadığından dolayı en çok tercih edilen böcek ilaçlama yöntemidir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı