Erdoğan, "Sayın İnce sen Konya'yı bilir misin? Bay Kemal bilir mi...

KONYA'da konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın İnce sen Konya'yı bilir misin? Bay Kemal bilir mi? Parayı nereden bulacaksınız diyorlar. Hamdolsun paramız var.'' dedi.

Erdoğan,
Erdoğan,
Bu içerik 200 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da vatandaşlara sesleniyor. Erdoğan, "Sevgili Konyalı kardeşlerim inşallah 24 Haziran'dan sonra yepyeni bir başlangıç yapacağız. 16 yıl önce AK Parti ile güzel bir başlangıç yaptık. 15 Temmuz'da milletimizle ülkemize sahip çıkarak yeni bir başlangıç yaptık. Şimdi yeni yönetim sistemimizle yeni bir başlangıç yapacağız inşallah." dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları...

"KONYA'YA 47 KATRİLYON YATIRIM YAPTIK"

"Türkiye'mize birçok yatırım yaptık. 16 yıldır yatırım yaptık. Sayın İnce, sen Konya'yı bilir misin? Bay Kemal bilir mi? Parayı nereden bulacaksınız diyorlar. Hamdolsun paramız var. Son 16 yılda Konya'ya 47 katrilyon yatırım yaptık. Gör Bay Kemal ve İnce gör. Seçim beyannamesini parti genel başkanı okuyor. Sen aday olsaydın o zaman. Ne diyor, "Gel bakalım Muharrem gel diyor". Bunların durumu rezalet."

''ESKİ STADI MİLLET BAHÇESİ YAPIYORUZ''

"11 bin 614 kişilik yurtlar açarak Konya'da yurt kapasitemizi 30 bin 520'ye çıkardık. Konya'da eski stadı millet bahçesi yapıyoruz. Konya 100 dönümlük bir millet bahçesine kavuşacak. Bisiklet yarışları için ilk kez Konya'da bir veledrom yapacağız. En kısa sürede hizmete girecek inşallah.

''BAY KEMAL SEN ANLAR MISIN''

Ne diyor Bay Kemal'in adayı biz bu işlerle uğraşmayız. Eee o zaman niye aday oluyorsun? Kazanamayacaklarını da biliyorlar. Biz proje üretiyoruz onlar laf üretiyorlar. Yatırımlara devam edeceğiz ey Konyalı kardeşlerim. Bay Kemal sen anlar mısın Şehir Hastanesi'nden? İnce, sen anlar mısın? Şehir hastanemizi önümüzdeki yıl Konya'da açıyoruz inşallah. Bunlar şehir hastanesi ne bilmez."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Op.Dr. Tufan Ergenç:
Op.Dr. Tufan Ergenç: "Obezite Yaşlandırıyor"
Kura neden müdahale edilmiyor?... (Esfender KORKMAZ)
Kura neden müdahale edilmiyor?... (Esfender KORKMAZ)