Erdoğan’dan McKinsey cevabı: "Her türlü katkıya açığız"

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşuyor. İsim vermeden McKinsey ile ilgili eleştirilere yanıt veren Erdoğan, "Elbette her türlü yatırıma, her türlü desteğe, her türlü katkıya açığız. Yeter ki bunun bedelini bize, egemenliğimize ve geleceğimize göz dikerek ödetmeye çalışmasınlar. Ülkemizi kendi reçetelerimizle, kendi çözümlerimizle, kendi programlarımızla hedeflerimize ulaştıracağız." dedi

Erdoğan’dan McKinsey cevabı:
Erdoğan’dan McKinsey cevabı: Kocakurt
Bu içerik 204 kez okundu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam’da gerçekleştirilen 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Burada partililere seslenen Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Döviz kurunun bir anda böyle bir artış göstermesini sadece ekonomik sebeplerle izah etmek mümkün değildir. Bunu söylemekle asla sorumluluktan kaçmaya çalışmıyoruz. Yaptığımız sadece bir durum tespitidir.”

Ekonomide eksiklerimiz çözmemiz gereken sorunlar yok mu elbete var. Devlet yönetimi olarak bu krizin üstesinden gelmek için normal şartlarda yıllara sari olarak yapabileceğimiz büyük reformları ve köklü değişimleri kısa sürede hayata geçirdik, geçiriyoruz  İnşallah 2 aylık bir aradan sonra yeniden toparlanma sürecine girdik. Şu gerçeği hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız. Her kriz beraberinde birçok fırsatı da getirir. Ancak birileri krizi değerlendirmeyi fırsatçılıkla karıştırıyor. 

 Milletimizi fırsatçıların insafına terk etmeyeceğiz. Krizin kaynağı mahiyetindeki odakların yaptıkları açıklamalar, sorunun farklı sebeplere ve saiklere dayalı olarak tırmandırıldığını açıkça gösteriyor.

Elbette her türlü yatırıma, her türlü desteğe, her türlü katkıya açığız. Yeter ki bunun bedelini bize, egemenliğimize ve geleceğimize göz dikerek ödetmeye çalışmasınlar. Ülkemizi kendi reçetelerimizle, kendi çözümlerimizle, kendi programlarımızla hedeflerimize ulaştıracağız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyuşturucu, vahşet, silah, cinayet: Bir saat boyunca can çekişti
Uyuşturucu, vahşet, silah, cinayet: Bir saat boyunca can çekişti
Bisiklete 235 lira trafik cezası
Bisiklete 235 lira trafik cezası