Etimesgut AK Partililerden Cumhurbaşkanı için bağış kampanyası...

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı öncülüğünde, Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek vermek amacıyla, Millet vekili adayları Barış AYDIN ve Mehmet GÜNDOĞDU, İlçe Başkanı Sn. Ebubekir KİPEL, Yönetim Kurulu üyeleri ve Mahalle teşkilatları ile birlikte Ziraat Bankası Etimesgut Şubesi önünde buluştular...

Etimesgut AK Partililerden Cumhurbaşkanı için bağış kampanyası...
Etimesgut AK Partililerden Cumhurbaşkanı için bağış kampanyası...
Bu içerik 294 kez okundu.

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayları Barış AYDIN, Mehmet GÜNDOĞDU ile İlçe Başkanı Ebubekir KİPEL ve  AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı eşliğinde kalabalık bir grup Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak üzere Ziraat Bankası Etimesgut şubesi önünde bir araya geldiler.

Burada basına açıklamada bulunan İlçe Başkanı KİPEL; sayın vekillerimiz başta olmak üzere, ilçemizdeki Ak sevdalı gencinden yaşlısına, işçisinden memuruna ve değerli teşkilat üyelerimizle birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destekte bulunduklarını ifade ettiler. 

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, gülümseyen insanlar

Konuşmasında "Bugün burada duyarlı halkımızla birlikte, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmaları kapsamında, gönülden bağış kampanyası için toplandık. Gerek Teşkilatımız gerekse İlçe başkanlığımızdan buraya yürürken coşkulu kalabalığımıza katılan fedakâr kardeşlerimizle, katkılarımızı sunmak üzere banka önünde bir araya geldik. 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi adı altında adayımız Cumhurbaşkanımız ve aynı zamanda Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a seçim çalışmaları için her bir kardeşimiz gönlünden koptuğu kadarıyla bağışlarını sundular. Bende buradan bu sevgi selini oluşturdukları için tüm kardeşlerime ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı