Mehmet Gündem Beach Wear defilesiyle fırtına gibi esecek.

Türkiye’nin ünlü mankenleri Sema Şimşek, Bilge Kara , Tuğba Karaca, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Açelya Kartal, Asya Öztürk, Müge İskender, Ola Zaremba, Rukiye Gül, Marina Federenko, Özge Nur Ücel gibi tanınmış modellerin podyuma çıkacağı defilenin koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl müziklerini ise Ayhan Topaloğlu yapacak.

Mehmet Gündem Beach Wear defilesiyle fırtına gibi esecek.
Mehmet Gündem Beach Wear defilesiyle fırtına gibi esecek. Kocakurt
Bu içerik 364 kez okundu.

Awakenıng  teması ile bu yıl adından sıkça söz ettirecek başarılı tasarımcı  Mehmet Gündem’in koleksiyonunda cesur, canlı renkler, enerjik eğlenceli biraz deli dolu, romantik bir plaj kadını. vurgulanıyor...Koleksiyonda tüm ürünler gerek tasarımı gerek desen, ve işleme gibi tüm detayları   ile birer adet kişiye özel üretildi. Şık  vualler,   penang şifonlar swarovsky kristaller  minimalizeye bir baş kaldırıyı çağrıştırıyor...Leoparın  cazibesi ,geometrik desenlerle eğlenceli bir feminite amaçlanmış.

Defilen programı çerçevesinde  Mehmet Gündem ve ünlü modeller, Babahçe, Mandalin Club, Türkbükü  Sets, Türkbükü Sess gibi popüler mekanlara da misafir olacaklar.

Sanat, cemiyet ve iş dünyasının ünlülerinin katılacağı Mehmet Gündem Beach Wear koleksiyonu  Bodrum Türkbükü 4You mağazasında sergilenecek ve satılacak.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastane inşaatında göçük...
Hastane inşaatında göçük...
Hakkari’de ekmeğe yüzde 35 zam: 240 gram ekmek 1.5 TL...
Hakkari’de ekmeğe yüzde 35 zam: 240 gram ekmek 1.5 TL...