Su Kaçaklarına Teknoloji İle Çözüm

İşyerlerinde, fabrikalarda, evlerde, ofislerde, hastanelerde ya da okullarda su kaçakları söz konusu olabilir.

Su Kaçaklarına Teknoloji İle Çözüm
Su Kaçaklarına Teknoloji İle Çözüm mehmet
Bu içerik 899 kez okundu.

İşyerlerinde, fabrikalarda, evlerde, ofislerde, hastanelerde ya da okullarda su kaçakları söz konusu olabilir. Bu kaçakların bina yapısını çürütebilecek güçte olduğunu biliyor muydunuz? Duvar içinde sızıntı şeklinde gelişen ve önemsemediğiniz bu küçük sızıntılar zamanla yapının çürümesine yol açar. 

Çürüyen yapı rutubet ve haşere oluşumuna neden olur. Üstelik bu oldukça masumdur. Çünkü bu yapılar en ufak bir sarsıntıda dahi yerler bir olabilir. Ayrıca göz ardı edilen ve önemsenmeyen küçük sızıntılar, zaman içinde artacak ve su baskınına neden olacaktır.

Su baskını söz konusu olduğunda ise mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız, işyerlerinizdeki başta bilgisayarlar olmak üzere elektronik cihazlarınız bundan zarar görecektir. Bu nedenle en ufak bir su sızıntısını dahi göz ardı etmemeli ve önlem almalısınız.

Arayın Hemen Gelelim

Bizler tesisat teknolojileri ile hızlı aksiyon alan bir tesisat firmasıyız. Çok sık tercih ediliyor olmamızın nedeni hem hızlı aksiyon almamız, hem de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Kullandığımız tesisat teknolojileri sayesinde kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti yapabiliyoruz. Bu da hem zamandan kazanmanızı, hem de daha az maliyet ile sonuç almanızı sağlıyor.

Su kaçağı tespiti dendiğinde aklınızda canlanan kırılmış duvarlar ve paramparça döşemeleri artık unutun. Çünkü bizler tüm bunlara gerek duymadan da tespit işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Çünkü zemin üzerinden de boruları gösteren termal kameralar ile su sızıntısını kontrol edebilen akustik cihazlara sahibiz.

Tespit Aşamasından Endişelenmenize Gerek Yok

Pek çok insan hayatında en az bir defa su kaçağı yaşamış ve bunun tespit aşamasına tanık olmuştur. Bu nedenledir ki su kaçakları tespiti uzmanları dendiğinde bir endişe oluşur. Çünkü bu tespit esnasında her noktanın zarar göreceği ve yüklü bir masraf altına girileceği zannedilir. Ancak tüm bunlar artık geçmişte kaldı. Çünkü bizler kırmadan da tespit sağlayabiliyoruz. Tespit ettiğimi noktanın onarıma ihtiyacı var ise sizlerden onay alıyor ve onarım aşamasına geçiyoruz.

“Onarım yapılacak noktada bulunan bir ya da iki fayansı, seramiği kaldırıyor, onarım sağladıktan sonra yine eski, sağlam hallerine getiriyoruz. “

Komşuluk ilişkilerinde özellikle bu tarz sorunlar yaşanması iki tarafında gerilmesine neden olacağından bu durumda sorunun ortadan kaldırılması gerekir. Bunun için öncelikle kaçağın asıl çıkış noktasının bulunması ve ardından bu noktaya müdahale edilmesi daha kısa sürede sonuca ulaşılmasını sağlar.

Evinizde inşaat çalışmasına gerek kalmadan su kaçakları bulma yaparak bu konuda sizlere yardımcı olmak için itinalı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstediğiniz de arayarak bulunduğunuz adrese ekip yönlendirilmesi içimin talep de bulunabilir ve bu şekilde su kaçağı sorunundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Su sızıntısının olduğu alana direk müdahale edilmesi halinde kaçak bu bölümde olmama riski de olduğundan sonuca ulaşmak için diğer alanları da kırmak gerekebilir. Bunun için dedektörler ile yaptığımız kontroller daha etkili sonuç alınmasını kolaylaştırmaktadır.

Eviniz ve iş yerinizde su sızıntısı olduğunda ilk olarak vakit geçirmeden firmaya ulaşmanız halinde 7/24  hizmet veren Ersoylar Tesisat uzman ekibiyle su kaçaklarını ve diğer su tesisatı sorunlarında hızlı çözüme kavuşturarak sizi güvenli iş hâkimiyetiyle rahat bir nefes almanızı sağlamaktadır. Su kaçaklarını tespit etmek için teknolojinin en son yeniliklerinden faydalanarak müşterilerinin memnuniyeti hak etmektedir.

Uygun fiyat, müşterilerinin daima sorunlarına çözüm merkezli yaklaşımları, güler yüzlü çalışma prensipleriyle alanında daima tek firma unvanı kazanmış olan Sarıyer Su Kaçağı Tespiti alanında kendini tam yetiştirmiş çağın gereksinimlerine uygun hizmet statüsü eğitimi alan çalışanları ve teknolojik araçlarıyla yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastane inşaatında göçük...
Hastane inşaatında göçük...
Hakkari’de ekmeğe yüzde 35 zam: 240 gram ekmek 1.5 TL...
Hakkari’de ekmeğe yüzde 35 zam: 240 gram ekmek 1.5 TL...