Temel Karamollaoğlu: "Metal yorgunluğu zihniyette..."

Türk siyasetinde bir ilke imza atarak e-mitingler gerçekleştiren Karamollaoğlu, İzmir’den hem halka seslendi hem de vatandaşın yönelttiği soruları yanıtladı.

Temel Karamollaoğlu:
Temel Karamollaoğlu:
Bu içerik 240 kez okundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, “Ranta dayalı yatırımlar değil, ülkeyi güçlendirecek, üretken yatırımlar yapacağız” diyerek, “Bir malzeme metal yorgunluğuna uğrarsa artık kullanılmaz. Aslında AKP’nin teşkilatlarında metal yorgunluğu yok. Zihniyetinde var. Problem çözemiyor çünkü” dedi.

FARKLI FİKİRLER KUCAKLAŞMALI

Seçim sürecini değerlendiren Temel Karamollaoğlu, gelişmiş ülkelerde seçime katılan partilerin eşit şartlarda yarışmalarına rağmen, Türkiye’de bloklaşmış bir ortam olduğunu kaydetti. Algı operasyonları ile “iyiyi kötü, kötüyü iyi gösterme” anlayışının kendisini üzdüğünü dile getiren Karamollaoğlu, farklı fikirlere sahip olanların birbirlerine tahammül etmek, hatta kucaklaşmak mecburiyetinde olduğunu söyledi.

PROBLEM ÇÖZEMİYORLAR

Karamollaoğlu, “İçinde bulunduğunuz problemleri çözebileceğine, doğru adımlar atacağına inandığınız zihniyete oy vererek sandığa sahip çıkın. Mühendisler bilir. Bir malzeme metal yorgunluğuna uğrarsa artık kullanılmaz. Aslında AK Parti’nin teşkilatlarında metal yorgunluğu yok. Zihniyetinde var. Problem çözemiyor çünkü” ifadelerini kullandı. 

DOLARIN YÜKSELİŞİ, KÖTÜ YÖNETİMİN GÖSTERGESi

Doların yükselişine dikkat çeken Karamollaoğlu, bu durumun hükümetin ekonomiyi iyi idare edemediğinin işareti olduğunu belirtti.

Karamollaoğlu, “İktidar diyor ki, Türkiye’yi kıskaca almaya çalışıyorlar. Elbette çalışırlar. Dışarıdakiler senin hasmın değilse bile rakibin. Ekonomide seni ezecek ki o üretip sana satacak. Bunu unutursan ‘bana karşı komplo kuruyorlar’ dersin. Günaydın. Türkiye üç kıtanın birleştiği yer. Böyle yerlerdeki ülkeler güçlü olursa stratejik mevki onların gücüne güç katar. Ama zayıf olurlarsa herkesin hücumuna uğrarlar. Kendi politikalarımızı uygulayamıyoruz. Biz rüzgârın önünde esen yaprak gibi bir oraya bir buraya savruluyoruz” diye konuştu.

Türkiye siyasetinde bir ilke imza atarak e-mitingler gerçekleştiren Karamollaoğlu, ilk defa uygulanan sistemle bu kez de İzmir’den halka seslendi. Hükümetin Türkiye’nin içinde bulunduğu problemlerin hiçbirine çözüm getiremeyeceğini ifade eden Karamollaoğlu, “Mühendisler bilir. Bir malzeme metal yorgunluğuna uğrarsa artık kullanılmaz. Aslında teşkilatlarında yok ama zihniyetinde metal yorgunluk var. Problem çözemiyor çünkü” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, “Ranta dayalı yatırımlar değil, ülkeyi güçlendirecek, üretken yatırımlar yapacağız” dedi. Türkiye siyasetinde bir ilke imza atarak e-mitingler gerçekleştiren Karamollaoğlu, ilk defa uygulanan sistemle bu kez de İzmir’den halka seslendi. Wyndham İzmir Özdilek otelin toplantı salonunda gerçekleşen e-miting, basınla paylaşılan canlı yayın frekansının yanı sıra genel merkezde kurulan ofis aracılığıyla sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı. Temel Karamollaoğlu, interaktif yöntemle e-mitinge katılanların yönelttiği sorulara da canlı yayında yanıt verdi.  ‘Geleceğin için değiştir’ sloganı ile düzenlenen toplantıya, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan da katıldı.  

MİLLETİMİZDEN SANDIĞA MUTLAKA GİTMESİNİ İSTİYORUZ

Seçim sürecini değerlendiren Temel Karamollaoğlu, gelişmiş ülkelerde seçime katılan partilerin eşit şartlarda yarışmalarına rağmen, Türkiye’de bloklaşmış bir ortam olduğunu kaydetti. Algı operasyonları ile iyiyi kötü, kötüyü iyi gösterme anlayışının kendisini üzdüğünü dile getiren Karamollaoğlu, farklı fikirlere sahip olanların birbirlerine tahammül etmek, hatta kucaklaşmak mecburiyetinde olduğunu söyledi. Karamollaoğlu, “Herkes seçim güvenliğinden bahsediyor. Milletimizden sandığa mutlaka gitmesini istiyoruz. İçinde bulunduğunuz problemleri çözebileceğine, doğru adımlar atacağına inandığınız bir zihniyete oy vererek sandığa sahip çıkın. Mühendisler bilir. Bir malzeme metal yorgunluğuna uğrarsa artık kullanılmaz. Aslında Ak Parti’nin teşkilatlarında metal yorgunluğu yok. Zihniyetinde metal yorgunluk var. Problem çözemiyor çünkü.” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Çankırı’da 8.5 milyon yıllık fosil bulundu
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı
Türkiye’nın Oscar adayı, Ahlat Ağacı